gallery/1_3

О нас

Sazinies ar mums:

 

Raum Group SIA

+371 22 30 22 62

info@raum.lv

     Licenzēta detektīvsabiedrība un juridiskais birojs RAUM GROUP ir dibināts 2019. gadā.

 

     RAUM GROUP galvenais birojs atrodas Rīgā, Latvijā. Mēs strādājam visā Latvijas teritorijā un ārzemes, izmantojot ne vien savus resursus, bet arī mūsu sadarbības partneru resursus visā pasaulē, kas ir augstākās klases profesionāļi detektīvdarbības jomā un juridisko pakalpojumu jomā.

 

     RAUM GROUP ir arī Starptautiskās Detektīvu Asociācijas (IAPD) biedrs, kurā ir 300 biedru no 50 dažādām valstīm un vēl papildus 200 partneru visā pasaulē, kas ir gatavi risināt uzticētos uzdevumus augstākajā līmenī, ņemot vērā nacionālo likumdošanu īpatnības un izmantojot dažādo valstu tiesībsargājošo iestāžu resursus.

 

     Kāpēc tieši RAUM GROUP komanda?

 

     RAUM GROUP nodrošinās Jūs ar vislabāko servisu juridisko pakalpojumu un detektīvdarbības pakalpojumu jomā ne vien Latvijā, bet arī starptautiskajā līmenī. Mēs un mūsu partneri sniegsim Jums palīdzību visos Jūs interesējošos jautājumos maksimāli ātri un kvalitatīvi, ievērojot striktāko konfidencialitāti un aizsargājot Jūsu intereses – sadarbība ar RAUM GROUP ļaus Jums novērst iespējamo kļūdu pieļaušanu, kā arī ievērojami samazināt laika un finanšu resursus, kas nepieciešami, lai atrisinātu Jūs interesējošo jautājumu.